Antalya

AMAÇ KÖPRÜYÜ GEÇMEKMİŞ !.

CHP. Belediye seçimlerinde Türk halkına, açık çek niteliğinde söz vermişti.

Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun

AMAÇ KÖPRÜYÜ GEÇMEKMİŞ !.

Süleyman Güdül

CHP. Belediye seçimlerinde Türk halkına, açık çek niteliğinde söz vermişti.  En önemlileri ise, belediyeler halka karşı hesap verecek şekilde şeffaf olacaktı ve asla AKP. nin yaptığı hataları CHP.li belediyeler yapmayacaktı.  Bunların başında, belediyelere asla akraba atamaları yapılmama kararı olmuş ve sayın Kılıçtaroğlu bir konuşmasında “ Babamın oğlu olsa dahi, asla işe almayacaksınız” talimatını vermişti. “AKP.li belediye başkanları gibi, belediyeleri arpalık olarak görmeyeceksiniz. Onların düştükleri gaflete a CHP.li belediye başkanları düşerek, halkın hakkını yandaşlara ve kendi çıkarlarına kullanan haramzadelerden asla olmayacaksınız” demişti.                                                                                                  CHP. lideri sözlerine devamla ”Müslüman asla kul hakkı yemez. Haramdan kaçınır ama, AKP.li bazı belediye başkanları gibi, hem Müslüman’ım diyeceksin ve hem de rahatlıkla kul hakkı yemeye devam edeceksin. B unlara Müslüman demek, onların günahlarına ortak olmaktan başka bir şey değildir. “

Peygamberimiz bile “Kul hakkı yiyenler asla huzuru mahşerde bana gelmesin ben onlara asla şefaatçi olamam” diyerek,  kul hakkı yiyenlerin Müslüman olmalarının imkansızlığını açıkça ifade etmiştir.

CHP. Genel Başkanı Kılıçtaroğlu “Döneklik yapan, sözünden dönen CHP.li olamaz. CHP. li  her zaman sözünün arkasında olur ve sonuna kadarda sözünün de durur. Halk AKP.li belediye başkanlarını ve CHP.li başkanlarını artık açıkça görmektedir. Çünkü AKP. lilerin önderleri, bir dakika önce söylediklerini bir dakika sonra kolaylıkla inkar etmekle ünlüdürler. Ne demişler, balık baştan kokar.Onlarda da baştan kokmakta. AKP.liler de  verilen sözler siyasi sözler olup,söylenenler  meydanlarda kalır diyecek kadarda haysiyet yoksunu olanlara da rastlarız.

Seçimler esnasında, tüm CHP belediye başkan adayları, CHP. lideri Kılıçtaroğlu’na söz vererek CHP. nin olmazsa olmazlarını aynen uygulayacakları konusunda söz birliği yapmışlardı.

Görülen o ki, bazıları CHP. yi basamak yapıp belediyesini arpalık görmüş. Fakat inancım o dur ki, en kısa zamanda CHP. lideri Kemal Kılıçtaroğlu, çürük elmaları tek tek çuvaldan toplayarak, diğerlerine zarar vermelerinin önüne geçecektir. AKP zihniyetini çuvaldan çıkartıp atacaktır.

Son günlerde gündeme gelen bazı CHP.li belediye başkanlarının yaptıkları akraba atamaları CHP. ye leke düşürmüş .  Sanki “o sözler, Köprüyü geçene kadardı” düşüncesini ortaya koyarak “ben istediğimi yaparım dercesine, CHP. yi yıprattıkları hiç akıllarına bile gelmemiş. Halbuki sözünün eri olan, sözünün arkasında  durmakla ve siyasi ahlak taşıyanlar CHP. de yer almaktaydı. Görülen o ki, bazı CHP.liler de AKP. hastalığına yakalanmış olsalar gerek.

Yazık !

ARA SIRA BİRAZDA GÜLELİM

Ayın Kaçı

Nasrettin Hoca bir iş için Konya’ya gider.
Yolda adamın biri Hoca’yı durdurur.
– Affedersin, Hoca efendi, bugün ayın kaçı, biliyor musun, diye sorunca.
Hoca: – Nerden bileyim, ben buranın yabancısıyım, diye cevap verir.

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Kapalı
Kapalı