Ekonomi

İşte Sofuoğlu ’nun masasındaki 3.350 TL ’lik saat kabı

Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun

İşte Sofuoğlu ’nun masasındaki 3.350 TL ’lik saat kabı

Lamborghini ’si ile Meclis ’e gelmesi büyük olay olan başarılı motosiklet sporcusu Kenan Sofuoğlu ’nun meclisteki odasında danışmanlarına karşı ayağını uzatarak ’emirerlerim ’ başlığı ile fotoğraf paylaşması gündem olmuştu.

Bu fotoğraf üzerine Sofuoğlu ’na büyük tepki yükseldi. Öyle ki kendi partisinin grup başkanvekili Bülent Turan da ‘umarım tekrarı olmaz ’ yorumunu yaptı.

Sofuoğlu fotoğrafın ardından ‘siyasete espri katmak istedim ’ yorumunda bulunmuştu.

Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök bugünkü yazısında Sofuoğlu ’nun masasındaki Louis Vuitton çantaya dikkat çekti.

vouitton

Sozcu.com.tr masadaki o çantanın bir saat kabı olduğunu içinin üç tane saat aldığını ve Louis Vuitton ’ın resmi internet sitesinde fiyatının 500 pound yani 3.350 TL olduğunu tespit etti.

Sofuoğlu seçildikten sonra Meclis'e Lamborghini Aventador marka otomobille gelmişti.

Sofuoğlu seçildikten sonra Meclis ’e Lamborghini Aventador marka otomobille gelmişti.

Sofuoğlu şu ana kadar verdiği bir kanun teklifi veya kamuoyunda önderliğini yaptığı herhangi bir sorun hakkındaki görüşleriyle dikkat çekmezken lüks yaşam tarzını Meclis ’e taşımasıyla konuşuluyor.

gozlukkabi

22 Mayıs 2018 tarihinde milletvekili adayı olan Sofuoğlu o tarihten önce bir adaylık başvurusu yapmayı düşünmediğini söylemişti. Sofuoğlu,”Dün Cumhurbaşkanımızla yaptığımız telefon görüşmesinden sonra benim bir adaylık başvurum yoktu, ilk önce onu yetiştirdim. Birkaç saat sonra ismimi listelerde görmem ve bugün ki erkenden koşturmacaların başlaması tabi hızlı gelişiyor benim için” diye konuşmuştu.

Louis Vuitton'ın internet sitesindeki çantanın fiyatı 550 pound.

Louis Vuitton ’ın internet sitesindeki çantanın fiyatı 550 pound.

‘DAHA YOLUN BAŞINDAYIM ’

Sofuoğlu sözlerine şöyle devam etmişti: Bana böyle görev yüklendiği için de kendimi sorumlu hissediyorum çünkü bugüne kadar yapmış olduğum her şeyde elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışmışımdır. Tabii ki bu yüklenen görevde de inşallah elimden geleni yapacağım. Allah ’ın izniyle de başta memleketim Sakarya olmak üzere ülkemize faydalı işler yapmak için hep uğraşacağız. Dünyanın her bir yerini gezdim 20 yıl boyunca çok şeyler, çok yerler gördük. İnşallah kazandığımız o tecrübeleri buradaki teşkilatlardaki büyüklerimizin desteğiyle de inşallah memleketimize, ülkemize faydalı olmak için kullanacağım. Daha yolun başındayım, öğrenecek çok şeyim var, hakkımızda hayırlısı olur inşallah. İnşallah faydalı işler yapmayı Rabbim bize nasip eder.

İLGİLİ HABERKenan Sofuoğlu'nun 'emir erim' dediği danışman konuştu...Kenan Sofuoğlu’nun ’emir erim’ dediği danışman konuştu…

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Kapalı
Kapalı