Genel

ANKARA ADLİYESİ’NDE NELER OLUYOR?

Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun

İki seçim atlattık ve sonuç belli çok konuşmak istemiyorum çünkü yeteri kadar konuşuldu tartışıldı. Tabiri caizse suyunun suyu çıkarıldı. Asıl sonucu bundan sonra göreceğiz.

Değinmek istediğim konu ise Ankara Adliyesi. bana göre fetö Ankara Adliyesinde yeniden hortlamaya çalışıyor ve emniyet bağlantılı…

Fetönün el atmak istediği dosyalara ne hikmettir ki ve nasıl oluyorsa emniyet dolaylı olarak müdahil olmaya çalışıyor. dosya sahiplerinin aralarında patlak veren ve çoğu para kaynaklı dosyalar… Belli ki fetönün para kaynağı bitmeye başladı.

Aslında aldığım başka bir duyuma göre de bazı büyük mafya isimlerinin duydukları miras davalarına dışarıdan müdahil olma girişimleri var ve zayıf gösterilen taraflara yüklenmek için büyük çabalar sarf ettikleri yönünde. Kısacası Ankara Adliyesi şu durumda şehrin ortasında şeker kaynaklı ve tüm sinekleri çeken büyüleyici ışıltısı metropolun ortasında parlıyor. Bu parıltısı daha kimleri çekecek Allah bilir.

Ama bir kaç aya kadar faili meçhul kayıp haberleri, belirsiz cinayetler ve suikastlar başlarsa bilin ki mevzu para davaları ve iş büyük büyük mafyalara yaptırılmış olabilir. Bunu tespit etmenin en kolay yolu da sulh hukuk mahkemelerindeki hakkındaki şikayetlere rağmen ısrarla koltuklarını baktıkları miras davalarındaki yandaşlardan aldıkları paralara doymadıkları için bırakmayan hakim ve hakimelere bakmak lazım.

Aslında az önce bahsettiğim emniyetin de dolaylı olarak müdahil olmak istedikleri Ankara Adliyesi’ndeki kimi davaların arka yüzünde sulh hukuklardaki miras davaları var.

Şimdi torbamıza koyduklarımıza bakalım; Emniyetin dolaylı müdahil olmak için çaba sarf ettiği davalar, sulh hukuk mahkemelerindeki miras davaları, mafya babaları…! Olay büyük beyler, hanımlar! Ciddi büyük ve bir kaç aya başkent Teksas’a dönerse hiç şaşırmayacağım! Ha bir de bunlara adam veya kadın kaçırmalar da eklenirse ki bu hiç kaçınılmaz bir konu ben tamamen haklı çıkacağım için bu yazımı hatırlatacağım.

Bu arada ciddi bir ara vermiştim yazıma… Yoğundum ve araya bir de defile sıkıştırdım. Haftaya da o kareografı tamamen bana ait olan ve benim de çıktığım defileyi baştan sona anlatacağım. Öyle tatlı  ve cici bir hanımefendinin defilesiydi ki… Adı Mukadder Yılmaz Durukan. hanımefendi baştan aşağı sanat ! Belki de onunla defile başlıklı bir röportajla da karşınıza gelebilirim.

 

Neyse… Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

Leave your vote

Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Kapalı
Kapalı