Genel

Belediyeler İçin Hiç Sayılanlar!!

"Aman Belediyemize Laf Gelmesin!"

Antalya – AKSU – Topallı Belediye Çöplük Yolu At Çiftliğine Giderken bir çok yeni doğmuş yavru ve aç anneler olduğu haberi geldi. Kuru ekmeğe muhtar bu canların ayıbı, onları kırsala atanlar ve Aksu Belediyesinin dir.

Seçimler dolayısı ile Türkiye genelinde ki bir çok Belediye, “Aman Belediyemize Laf Gelmesin!” Mantığı ile bölgelerinde ki hayvanları dağlara bayırlara atmaya başladı.
Hayvanlardan haz etmeyen seçmenlerin oylarını kaybetme korkusu yada kazanma niyeti ile, dilsiz sokak canlarımızı açlık ve trafik kazaları risklerini bile bile ölüme terk ediyorlar.
Hesaba katmadıkları ise, bizleriz..
Seçmenlerin çoğunun da, her canlının hakkını güden kişiler olduğunu unuttular. Aslında unutmadı göremeyeceğimizi, bilemeyeceğimizi ümit ettikleri yerlere canlarımızı attı ve şirin şirin, hepsi hayvanları ve doğayı seven yeni başkan adaylarını boş vaadler için yine yeniden!! önümüze çıkarttılar!
Canlılara merhameti olmayanın insanlara olacak mı?
Hiç sanmıyorum.. Dolayısı ile hayvanlara hiç bir zaman hizmet vermeyen, onları kıymetsiz gören, çöp gibi atan hiç bir partinin Belediye Başkan Adayına OY VERMİYORUM! Siz canlıların dostlarından da oy verirken bunları göz önünde bulundurarak, parti gözetmeksizin karar vermenizi rica ediyorum.

Leave your vote

Daha Fazla Göster

Arife Yanık

Antalya CanDost Derneği Başkanı

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.