Genel

DOĞU KARADENİZ’DE SİNSİ GELİŞME

O kadar çok konu aklımda ki aslında… Ama en çok aklıma takılanı yazmak istedim.

Siyaset sosyal hayatta da almış başını giden ve geri dönüşü olmayacak gibi görünen ciddi bir kavga boyutunda…

Siyaset yüzünden biten ahbaplıklar…belki kardeşlikler…

Hükümete karşı oluşan gruplar ve özellikle nefret ettiğimiz iğrenç fetönün tekrar toparlanma girişimleri.

Çok dikkatimi çeken bir nokta var ki, doğu Karadenizi illerimizin en ucundaki ilde gizli ve ciddi bir hareketlilik var! Artvin ve civarları!

Hatta öyle komik bir iddia duydum ki güya Fethullah Gülen sabaha kadar (Allah’ım beni affet) Allah’la konuşuyormuşmuşşş! Ve buna inanıp, anlatırken de gözümüzün içine içine inanıyormuyuz arayışlı bakışlar! Duyduğum anda kahkahayı kopardım! “E bu durum varsa bu herif deli!” diyerek gülmeye devam ettim! Yanımdakiler kendilerinin fetöcü olmalarından şüphelenmemem için onlar da lütfen güldüler benimle beraber.

Başkan Erdoğan kendince güçlü zeki ve inancı yüksek bir lider… Hatta ismi lazım olmayan Ankara’daki bir üniversitenin gene ismi lazım olmayan bir partinin gençlik kolları başkanı bana Erdoğan için şunu ifade etti ” Erdoğan’ı sevmem ama emin olduğum bir konu var ki o da Erdoğan’ın Atatürk’ten sonra Türkiye’ye gelen en zeki ve güçlü lider olduğudur “dedi.Ve bildiğim şu ki hiç bir AKP’li bana ” Erdoğan sabahlara kadar Allah’la konuşuyor” vb. gibi oldukça komik  ifadeler kullanmamıştır. Erdoğan’ı desteklediğim için her zaman “Allah sizden razı olsun” diye dualar almışımdır. Ayrıca AKP li olmayanlara, muhalif halkın biz AKP lilere yaptığı gibi aşağılama yargılama girişimlerinde asla bulunmamışlardır. Asla kibirleri yoktur. Herkese kapıları açık ve alçak gönüllü kişiler görürsünüz. İyi ki AKP liyim derim bu yüzden.

Bana birkaç gün önce “laiklik elden gidiyor Başak Hanım!” diye feryat eden hanımlara şunu hatırlatmak isterim” Siz laik olarak ne kaybettiniz?” o gün cevap yoktu, şimdi de veremezler! Şeriatla yönetiliyor olsaydık siz bu feryadı bile asla yapamazdınız! İş yeri açamazdınız, erkek müşteri asla alamazdınız. Sadece diğerleri gibi boş kaoslar üretmeye devan ediyorsunuz. Ve bu muhaliflerin içinde bir de 21. yüzyılın Don Kişot’ları çıkmaya başladı. Erdoğan ve hükümetini devirmek için !  Ne CHP yi ve diğer muhalifleri seviyorlar, Erdoğan ve AKP yi ve biz AKP lileri hele hiç! Ruhsal rahatsızlıktan dolayı malulen emekli olmuş gibi görünen asker gurubuna benzettim bunları.Çok bilgileri yok ve laf kalabalığı ile karşıtlarını susturmaya çalışan tipler, baktılar olmuyor işi hakarete döküyorlar. ha bunların da içinde de Artvin’liler var….

Üzücü…

Çok zor bir sürece girdik… Allah korusun Erdoğan giderse, işte o zaman ülkeye kıyamet çöker.

Düşünenlere…

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere

Leave your vote

Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy