Genel

POLYANNA’MISIN

Şiddet giderek tırmanışa geçti…

Bu tırmanış her şekilde oluyor. sabah programlarından birini seyrederken ki konu da “sağlıklı beslenme “ile ilgiliydi; ele alınan konu dünyada yaşamdan mutlu olan ülkelerin ele alınması ve bu kategoride Türkiye’nin 51. sırada olması… Spiker “Türkiye gibi bol besin ve gıda kaynağı olan bir ülkenin bu sıralamada 51. olması beni çok şaşırttı hocam!” derken ben de şaşkınlık yaşadım spikerin bu yaklaşımına.

Neden mi?

Sanırım bu spiker adliyelerden bi haber. Gitsin bir gördün durumu. Ben Ankara’da oturan bir kadınım ve adliyerde ki halkımızın durumunu Ankara bazında değerlendirecek olursam, Ankara!nın yarısından çoğu davalık-mahkemelik… Bu davaların içinde suç üstü savcılıklarının baktığı davalar, hukuk davalarına nazaran hat boyutta. Millet birbirini çiğ çiğ yiyip bitirecek halde desem yalan olmaz. Ve ülkemizin bu derecesi adliyelerdeki duruma göre çok çok çok ve çooook iyi bence! Artık “ne baktın?” kavgaları ve cinayetleri oluşmaya başladı ülkemizde.

Bu spiker hangi Türkiye’den bahsediyor ona şaşırdım. Ya da akşam haberlerini bir Pollyanna gözü ile mi seyrediyor ne? Belki de secret kitabını harfine kadar hatm etmiş durumda ve bu yüzden ülkede fetöcülerin  15 yıldır çıkardığı sosyal kaosu görmezden geliyor gibi…

Evet adliyelerde durum vahim… savcılar hangi davaya bakacaklarını şaşırmış vaziyette! Dosyalar yakında dünyanın en yüksek kuleleri sırlamasına girecek derecede üst üst yığılırsa hiç şaşırmam.

Ne oldu bu topluma?

Fetö gebersin inşallah!

Milletin içine sızdı ve herkesi birbirine düşürdü!

Bence sosyal yaşamdaki fetöcülere de bir el atılsa hiç te fena olmaz.

Adamlar resmen Yecüc-Mecüc gibi milleti birbirine düşürüp duruyor.

Eskiden bir insan bir kan bağını ölümüne korurken, fetö ile kim ters düşerse o kişi akrabalarıyla da ters düşer oldu. E o akrabalar da olmaz olsun daha iyi aslında.

Bir de Mit’in içinde hala fetöcüler var gibi.

Bazıları yerinde Durmaz, bazıları da hala Erginol’ maya çalışıyor gibiler.

Fetö ard arda aldığı darbelerden sonra kuyruğunu doğrultmaya çalışıyor ama, bu sefer işleri zor gibi.

Şeytan azapta gerek! Fetö hiç bir zaman bu ülkede aradağını bulamayacak.

 

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere…

Leave your vote

Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy