Genel

SİNSİ KONSEY

Evet…

Bu yazımı hatırlayacaksınız. Yaklaşık iki hafta kadar önce yazmıştım. Ve maalesef birilerini ciddi rahatsız etmiş ki, yazdıktan bir süre sonra siteye saldırı oldu ve ben gibi kalemi direk olan sitedeki köşe yazarlarının ağır dokundurduğu bazı yazılar komple silinmişti.

Pek susturdular ya bizi.

Yazımı aynen yazıyorum tekrar.

Ankara’da 2015 yılında ölen deli raporlu yaşlı bir gazetecinin oluşturduğu bir yapı ile ilgili. Aldığım duyumlara göre bu yapı şu anki hükümeti ve Atatürk Cumhuriyetini ciddi kanlı bir şekilde komple ortadan kaldıracak ve kendi saçma hükümetlerini kurma amaçlı bir yapı ve güya isimleri “Polatlı Konseyi!”ymiş.

Kolları bacakları nerelere uzanıyor tahmin bile edemezsiniz. Şu anki ecliste bulunan bazı muhalif parti lider ve vekillerinden tutun da, ne amirlere komutanlara kadar.

Çoğu ergenekon ve fetö davaları yaralısı. Dolasıyla içlerinde fetö ve Ergenekoncular var. Ve hepsi şu an muhalefete saklanmış durumda. İçlerinde AKPartili gibi görünen ama hiç bir zaman sosyal medya paylaşımlarında 15 Temmuz darbe girişimini yapanları lanetlemiyorlar hatta o gibi paylaşım veya konuşmalara sessiz kalıyorlar.

Bu 2015 yılında ölen deli raporlu yaşlı gazetecinin ölmeseymiş, darbe yapacağı kesinmiş. Allah darbe yapmış ona da derken eğer bu darbeyi gerçekleştirseydi kuracağı saçma hükümette kadınlar sıfıra indirelecek, beden dokunulmazlıkları özgürce ihla edilecek, devlet yetkilileri malları yağmalamaya başlayacak, vermeyenler uydurma vatana ihanet suçlarıyla yargılanıp asılacak, üçüncü cinsiyette olanlar ya köle yapılacak, ya da yok edilecek. Kafası çalışan herkes tımarhaneyi boylayacaktı. Kendi hükümetleri olacaktı… sadece kendilerinin! İçinde yaşayanların yaşam haklarının ellerinden adice alınacağı bir hükümet kuracaktı o deli raporlu yaşlı gazeteci. Bu herife bu kadar imkanı veren de iki kişi oldu. Biri çok eski bakan Aktuna ki raporu ona o vermiş, diğeri de  2011 de öldüğü haberi çıkan ama ölümü şaibeli olan Malatyalı arsa imparatoru M.K.De…kök!! Ülkücülerin içinde beslenip büyüyen bu yapı, maalesef ülkücülerle de zaman zaman ters düşmüşlerdi. Ve tıpkı kurt sürüsü gibi en öne yaşlı ve hasta olanı koydular; deli raporlu yaşlı gazeteceyi!

Evet o deli raporlu yaşlı gazeteci vefat edince bunlar dağıldı mı? Hayır! İki-üç yıl ezberleri bozuldu sonra toparlandılar. Şimdi  daha büyük bir darbe hazırlığı içinde oldukları söyleniyor. Devletin askeri olarak ülke içinde en zayıf olacağı günleri bekliyor olabilirler. Çok dikkatli olmak lazım.

Evet. Aldığım duyumlara göre yazdım. Bunları nereden mi duydum?Bir antika kuştan!

 

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere…

 

Leave your vote

Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy