Genel

TRAJİ KOMİK İDDİA: AK PARTİ BENİ PARAYLA TUTMUŞ ! ! !

19 mart 2019 da AK Parti Ankara Çankaya Kadın Kolları’ndan bana gelen ufak bir görevdi: Tunalı Hilmi’deki standımızda bulunmamı istemişlerdi ve ben de kabul edip geçmiştim standa.

Üzerimde lacivert dekolte biraz mini bir elbise vardı. İlk saatler muhalif tarafın destekçisi olan vatandaşlar gelip geçtikçe, dönüp dönüp bir kaç sefer bakmaya başlamışlar ama ses çıkaramıyorlardı.

Akşam üzeri 60-65 yaş civarı olan bir bayan çok sert bir şekilde kınar gibi bana defalarca bakıp dayanamayarak “Siz?” ben de “evet ben?” devam etti öfkesine ” Siz AK Parti de misiniz?”  “evet!”… şaşkın ve öfkeli bir şekilde ve de kibarlığını bozmayarak ” Çok ayıp yaptığınız sizin!” “!?” şaşırma sırası bendeydi bu sefer… Kadın şaşakın ama gülen bakışlarıma öfkelenerek devam etti ” AK Parti şimdi de algı için sizi mi oturttu buraya? Sizi kesin parayla tuttu bunlar!” bu sefer dayanamdım ” Hanımefendi ben yıllardır AK Parti’deyim ama?” öfkesi hiç değişmeden “AK Partilisiniz ve böyle açık saçıksınız?” “evet” “iyi kesmemişler sizi bunlar?” Ya siz inanıyor musunuz beni AK Partinin parayla tutup buraya oturttuğuna?” “evet inanıyorum” devam etti “Ay ne olur fotoğrafınızı çekebilir miyim? Facebook ta paylaşacağım AK Partinin standında oturan bayan diye”  ben bu sefer yarı sert bir şekilde “Hanımefendi o fotoğrafın altına yazacaklarınız önemli ve ben gazeteciyim …! Ard niyetli paylaşım olursa mahkemede görüşürüz ” deyince hanımefendi söylene söylene uzaklaşıp gitti.

Bütün bu olanların tanığı ise o gün tanıştığım ve AK Parti’nin yönetim kurulunda olan bey hiç sesini çıkarmamıştı. Ben ona dönerek “neden bu standa kamera konulmadı? Ya şu olay müthiş bir şeydi ” deyince bana gülerek hak verdi. Bir kaç gün sonra gene Tunalı Hilmi’deki standa gittiğimde iki bayan duruyordu ve onlarda benim tarzım giyiniyorlardı… Onlara da aynı muamele olmuş.

Bir gün önce türbanlı iki bayana saldırı…! Sevgili okurlar gördüğüm o ki biz AK Partililer başımız açıkta olsa suç, kapalı da olsa suç. Kutuplaştıranlar maalesef muhalif halk. Bu emin olduğum bir gerçek! Şekilci olan; gene muhalif halk! Maalesef!

O gün kadına fırsat verseydim belki saçımı başımı yolmaya kalkacak kadar da ileri gidebilirdi. Yazdığım olay hala düşündükçe beni dehşete düşüren olay.

Facebook umda bazı paylaşımlar var. Tabiiki benim gibi hükümet yanlısı arkadaşların attığı paylaşımlar; wasttap gurup konuşmalarının ekran fotoğrafları atılıp paylaşılmış ve “ülkeyi Apo’ya teslim edelim ” diyecek kadar küstahlaşan bir halk kitlesi gördük! Demek ki biz Ak Parti’ler gerçekten bu ülkenin değerine, Atatürk’e asıl sahip çıkanlarız. Tartışmaya kalkarsanız örnekler yığılı! Susarsınız! HDP li başkan adaylarını biz göstermiyoruz!

Ben Yarın Gene Erdoğan diyeceğim ; AK Parti diyeceğim; Mehmet Özhaseki diyeceğim; Amber Türkmen diyeceğim!

 

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere

Leave your vote

Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.