Gündem

Ekrem İmamoğlu’nun Ordu Valisine “İt” Dediği Anların Görüntüsü Ortaya Çıktı

Ekrem İmamoğlu'nun Ordu Valisine

Ordu Valiliği, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun VIP salonuna alınmadığı için Ordu Valisi Seddar Yavuz’a hakaret ettiğini öne sürmüştü. İmamoğlu’nun Yavuz’a “İt” diyerek hakaret ettiği öne sürülen görüntüler meydana çıktı.

Karadeniz turuna çıkan Ekrem İmamoğlu, Trabzon, Giresun ve Ordu’da halka hitap etmişti. Gece saatlerinde İstanbul’a dönüş için Ordu-Giresun Orgi Havalimanına hareket eden Ekrem İmamoğlu’nun VIP kısmını kullanmasına izin verilmemişti. Mesele ile alakalı İmamoğlu, “Milletvekiliyle de olsa VIP’ten girmememiz için Vali bey talimat vermiş” sözlerini kullanmıştı.

VALİLİK: İMAMOĞLU VALİ’YE “İT” DEDİ

İmamoğlu’nun iddiasına yanıt veren Ordu Valiliği, “VIP salonu içindeyken Ekrem İmamoğlu kendisine refakat eden polislere hitaben ‘Bu Vali tam bir it’ ifadesini kullanmıştır.” biçiminde açıklama yapmıştı.

FATİH PORTAKAL, O ANLARI BÜLTENDE VERMEDİKLERİNİ AÇIKLAMIŞTI

Fox TV sunucusu Fatih Portakal, olayı haber bültenine taşıyarak “Ekrem İmamoğlu’nun Vali ile alakalı olarak kullandığı bir söz vardı ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da aynı ifadeyi kullanıyordu, hakaret içeren bir sözdü, biz onu vermedik” demişti.

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.