Magazin

Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı’nın yeni yaşını kutladı

Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı

Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleri

Fatih Terim’in kızı Buse Terim, 2014 yılında Volkan Bahçekapılı ile dünyaevine girmişti. Çiftin Nil ve Naz adında iki kızı var.

Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleri

Buse Terim Bahçekapılı’nın eşi Volkan Bahçekapılı, 35 yaşına bastı. Terim, eşinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Buse Terim, paylaşımına şu notu düştü:

Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleri

“ALLAH NASİP EDERSE BERABER YAŞLANACAĞIZ”

Onu tanıdığımda ben henüz 17 yaşındaydım… O da 23… Bugün 35 oluyor ve bizim hayatımızın yarısı birlikte büyüyerek geçti. Biz büyüdük ve şimdi çocuklarımızı büyütüyoruz. Allah nasip ederse eğer beraber yaşlanacağız…

Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleri

“BODRUM’DA YAŞLANMA HAYALİMİZ VAR SENİNLE”

Daha 40 ’ları, 50 ’leri birlikte kutlayacağız. Yaşlanınca ve çocuklarımız evlenince beraber küçük bir evde, belki Bodrum ’da yaşlanma hayalimiz var daha seninle… Senin gibi kalbi güzel bir adam hayatımda olduğu için çok şanslıyım.

Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleri

İyi ki doğdun sevgilim, iyi ki doğdun ki ben de seni buldum. Bu yaşında birçok zorluk peşini bırakmadı ama bundan sonraki yaşların bu yaşından daha güzel olsun senin için… Her gün daha mutlu ve huzurlu olman için elimden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğim… Seni çok seviyorum.

Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleri Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleri Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleri Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleri Buse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleriBuse Terim Bahçekapılı eşi Volkan Bahçekapılı'nın yeni yaşını kutladı - Magazin haberleri

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.