Magazin

Haberler >Magazin >Çocuklar Duymasın’ın ‘Fıs Fıs İsmail’inin saçlarına ne oldu? – Magazin haberleriÇocuklar Duymasın’ın ‘Fıs Fıs İsmail’inin saçlarına ne oldu?

Haberler >Magazin >Çocuklar Duymasın’ın ‘Fıs Fıs İsmail’inin saçlarına ne oldu? – Magazin haberleriÇocuklar Duymasın’ın ‘Fıs Fıs İsmail’inin saçlarına ne oldu?” src=”https://gggmedya.com/wp-content/uploads/2019/03/haberler-magazin-cocuklar-duymasin-in-fis-fis-ismail-inin-saclarina-ne-oldu-magazin-haberlericocuklar-duymasin-in-fis-fis-ismail-inin-saclarina-ne-oldu.jpg”> </p>
<div class=

‘Çocuklar Duymasın ’ dizisinde ‘Fıs Fıs İsmail ’ karakterine hayat veren Süleyman Yağcı’nın beyazlayan saçları dikkat çekti. İşte Yağcı’nın katıldığı programda yaptığı açıklamalardan satır başları: 

Saçları ektirdim. Yaklaşık 4 bin kök olmak üzere 10 bin ekim yapıldı. İnşallah saçlarım lüle lüle olacak. Heyecanla bekliyorum. Belli bir süre saçlarımı boyamam yasak. Çıktıktan sonra tekrar boyarım. Şu an orijinal rengi beyaz… Dizide de bu süreci ekrana getirdik.

17 senedir bizi mekanlarında, evlerinde bizi konuk eden Türk halkına minnettarız. Şunu söyleyeyim ‘Çocuklar Duymasın ’ bitmez… Çünkü biz bu toplumun %99 ’unu büyüttük. 17 sene oldu, herkese ulaştık. 17 senedir ne silah, ne bir tecavüz, ne bir aldatma hiçbir şey yok. Dizideki en sapık benim o da ‘fıs fıs ’ o kadar.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİçocuklar duymasınfıs fıs ismailçocuklar duymasın fıs fıs ismailsüleyman yağcı

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy