Magazin

Özlem Kaymaz’dan kızı Tara de Vries’e destek!

Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek!

Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri

Kardeşinin hastalığı nedeniyle küçükken ‘geçici suskunluk ’ yaşayan Özlem Kaymaz’ın kızı Tara De Vries, önceki akşam Miss Universe ’de dünyanın karşısına çıkıp gurur yaşadı.

Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri

Tayland’da 17 Aralık’ta yapılacak Miss Universe öncesi, güzeller önceki akşam mayo ve gece kıyafetleriyle podyumdaydı. Türkiye Güzeli Tara De Vries, pembe mayo ve bej rengi elbisesiyle göz kamaştırdı.

 

Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri

Kaymaz, yarışmanın favorisi Venezuela Güzeli’nin yanında yürüyen kızı için Instagram’da sarf ettiği şu sözleriyle Tara’yla gurur duyduğunu dile getirdi:

Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri

“20 yaşında, muhtemel kraliçenin yanında aslanlar gibi yürüdün. Bravo sana.”

Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri

Tara de Vries, özel geceden kareleri sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri Özlem Kaymaz'dan kızı Tara de Vries'e destek! - Magazin haberleri

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy