Makale

AKP ZİHNİYETİNİ ÖMER ÇELİK DEĞİL, ALİ ERBAŞ TEMSİL EDİYOR.

AKP ZİHNİYETİNİ ÖMER ÇELİK DEĞİL, ALİ ERBAŞ TEMSİL EDİYOR. EĞER ÖYLE OLMASAYDI ALİ ERBAŞ ANINDA GÖREVDEN ALINIR, KUYRUĞUNU KISTIRIP KAÇARDI

AKP ZİHNİYETİNİ ÖMER ÇELİK DEĞİL, ALİ ERBAŞ TEMSİL EDİYOR. EĞER ÖYLE OLMASAYDI ALİ ERBAŞ ANINDA GÖREVDEN ALINIR, KUYRUĞUNU KISTIRIP KAÇARDI
Bu maskeli serefsizleri iyi tanımak, her Cumhuriyet ve Atatürk sevdalısı için şart ve elzemdir!
Ömer Çelik gibi liberallere inanmayın. Onların görevi vitrinde durmak ve gaz almaktır. AKP çöplüğüne baktığınızda bu gibilerin kullanım süresi bittiğinde çöpe atıldığının sayısız örneğini görürsünüz.
Bu gerçek üzerinden baktığımızda:
Gerici güruhun yüzündeki maskeyi çektiğinizde, tamamının Atatürk’e ve çağdaş Türkiye kazanımlarına karşı olduğu, sabahtan-akşama küfrettiği, İŞİD ile aynı çağdışı rejimi talep ettiği çok net ortaya çıkar.
AJANDALARI GERÇEK VE GİZLİDİR
* Ne Anyasofya kararı ve görüntüleri,
* Ne Atatürk’e beddua etme seansları,
* Ne “Cumhuriyeti yıkıp HİLAFETİ getireceğiz” ulumaları,
* Ne belediyelerin süt dağıtımı ve yoksullara yardım gibi çalışmalarını engelleme girişimleri:
* Hiç ama hiçbiri tesadüf değil, gizli ajandalarının (halife ve hilafetin hazırlığı) tezahürleridir…
Ben ısrarla bu kafanın İŞİD kafasından farksız olduğunu, “iki ileri bir geri” yaparak, bu yöntemi kullanarak Şeriat menziline ulaşmak istediklerini, bu amaçla var güçleriyle çalıştıklarını sadece iddia etmiyor, görüyor, yaşıyorum.
Unutmayalım ki, Türkiye’deki İŞİD potansiyeli ve sempatizanı 10 yıl önce %1′ lerdeyken bugün %10 lardadir. Yeni sistem harıl harıl İŞİD üretmektedir. Ve hiç şüpheniz olmasın ki Ali Erbaş da bir İŞİD sempatizanıdır
BU NEDENLE:
Liberali, dindarı, sağcısı, solcusu, Alevisi-Sünnisi herkes hesabını bu gerçeklik üzerinden yapmalı, gözünü kulağını sonuna kadar açmalı ve Suriye-Irak coğrafyasında yaşanan trajediyi yaşamamalıdır.
Başka Türkiye yoktur, bizim için başka yurt da yoktur. O nedenle 500 yıl önce gömüldükleri mezardan günümüze ışınlanan bu kafa kesen, insan yakan serefsizlerin karşısında sessiz kalmayın, sesinizi yükseltin ve asla fırsat vermeyin!
28.07.3020
Murtaza DEMİR

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy