Makale

SİLSİLE-İ GÜRÜH! 

Sırtlanlar, sülükler organizasyonu…

SİLSİLE-İ GÜRÜH!
Sırtlanlar, sülükler organizasyonu…

Çubuk saldırısını gerçekleştiren sırtlanların hangi kavme mensup ve ne tür insan olduklarını muhakkak siz de merak ettiniz. Saldırıya hiç şaşırmadım aslında; çünkü sosyolojileri Sivas Madımak Oteli önünde ölüm kusan katillere benziyordu. Devletin güvenlik güçleri de keza Sivas’ta olduğu gibi müdahale etmiyor, ortalıkta gözükmüyordu.

Olur- olmaz yerde aynı böğürtüyle saldıran ve saldırtanlar, kendilerini “Türk” olarak ifade etseler de uzun uzun düşündükten sonra ilk teşhisim (bulgum) şu oldu: her milletin iyisi iyidir ve iyilik tek bir milletin tekelinde değildir. Bunların insani aidiyetleri ve insanlık gibi dertleri olmadığı gibi vatan-millet gailelerinin de olmadığı sonucuna vardım.

KİM BUNLAR!

Kürt-Türk değil; Ermeni, Rum, Sırp, Hırvat da değil; pusucu, korkak, kaba, sinsi ve cahiller… “Anasına bak, oğlunu al” hesabı, “yakın o evi” diye bağıran, koca bir kaya parçasını alıp arabaya fırlatan kadınlardan doğan, A Haber ve Beyaz Tv’den beslenen bir nesil-i güruh…

Mide dürtülerini AKP’nin peşkeş çektiği belediye vb “devlet çiftliklerinden”, zihni gereksinimlerini ise; A Haber, Yeni Akit, ATV, Beyaz Tv, Kanal 7, Ülke tv, Tv Net, Hilal Tv gibi yine ‘zehir-zıkkım havuzuna’ bağlı olan tv, radyo ve gazetelerden karşılayan “küçüler…”

İşleri-güçleri havuz medyasının işaret ettiği muhalif kişi ve çevrelere saldırmak olan, feodalitenin güdümünden çıkamayan, her devirde “devlet” tarafından korunan bu sivil-silahlı faşistler, ülkenin en büyük sorununu ve kamburunu teşkil ediyor.

“Yakın-öldürün” diyen “kadının” ve doğurduğu neslin tepkisine bakın: Çocuğunu askere göndermediği halde komşu Suriye’de iktidar değiştirmeye kalkanları, orada örtülü savaşa giren, çocuklarımızın ölümüne neden olanları bırakmış, “yapmayın, çalmayın, komşu ülkelerin içişlerine karışmayın, yavrularımız ölmesin” diyen Kılıçdaroğlu’na saldırıyor!

Dün, sivil-silahlı faşistleri bizlere saldırtanlar; Demirel, Evren, Türkeş ve benzerleriyken, bugün aynı nesil-i güruhu Kemal Kılıçdaroğlu’na saldırtanlar da “havuz medyasının” sahibi olan Erdoğan ve yancısı Bahçeli’dir. Bu yüzden faşistin “vatan-millet, din-bayrak” gibi böğürtüsü gürültüden ibarettir. Akıl, düşün, vicdan, insanlık gibi melekeleri olmadığı için işaretle mobilize oluyor, “küçü-küçü” denilince de saldırıyorlar…

NE İSTİYORLAR?

“Kılıçdaroğlu şehit cenazelerine gelmesin” diyorlar. Saldırganların ve ağababalarının arzusu bu yönde… Fabrikalar satıldı, bacaları söndü, hazine tamtakır kaldı, gelir gideri karşılamıyor, emekli pazarda soğan-patates dilenmeye durdu. Din, Kuran, Allah, Peygamber, cami ve başörtüsünün kullanım tarihi bitti…

Her anlamda iflas ettikleri için şehit cenazelerine musallat oldular. Kılıçdaroğlu’nun şehit cenazelerine katılımını engelleyelim ki, “cenazeler katılmıyor; çünkü PKK’lı diyelim ve bunu kullanalım” istiyorlar.

Ama tutmuyor, çünkü Güruh-u Naci neslinden gelen Kılıçdaroğlu, Nesl-i Güruh karşısında doğru politikalar üretiyor, bu da küçüleri çıldırtmaya yetiyor!

02.05.2019

Murtaza DEMİR

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.