Siyaset

Binali Yıldırım: Seçimler genel seçim havasına dönüştürülmemeli

Binali Yıldırım: Seçimler genel seçim havasına dönüştürülmemeli

TBMM Başkanı ve AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Cemile Sultan Korusu’nda medya temsilcileriyle bir araya geldi. Yıldırım burada yaptığı açıklamada CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nu aradığını belirterek, “Başarı diledim. Tebrik ettim” dedi. Yıldırım’ın konuşmasından satır başları şöyle: 31 Mart seçimlerinde sonuç ne olursa olsun İstanbul kazansın istiyoruz. Ülkemiz kazansın istiyoruz. İstanbul’u dinleyeceğiz, gözlerimiz kapalı değil. Gözlerimiz açık İstanbul’u dinleyeceğiz, kulaklarımız delik İstanbul’u dinleyeceğiz. 31 Mart seçimleriyle beraber yeni bir dönemin, belki bir 25 yıl daha sürecek yeni dönemin kapılarını aralamayı hedefliyoruz.

Geçen çeyrek asrın sevabıyla günahıyla sorumlusu biziz. Bu seçimlerin bir genel seçim havasına dönüştürülmesi, referanduma dönüştürülmesi, bana göre İstanbul’a yapılabilecek bir iyilik değildir. Ben sordurdum. İstanbullular, en büyük sorun olarak ulaşım ve trafiği görüyor. Bir de nüfus yoğunluğu ve kalabalık diye bir değerlendirme var.

“İSTERSENİZ AYAKKABI NUMARAMI SORUN”

Binali Yıldırım, basın mensuplarına her türlü soru sorabileceklerini belirterek, “İsterseniz ayakkabı numaramı sorabilirsiniz.” dedi.

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy