Spor

Beşiktaş genç oyuncularına kulüp arıyor! U21…

Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun

Beşiktaş genç oyuncularına kulüp arıyor! U21...

‘); $.dfp(71522022);

Beşiktaş ’ta 19-21 yaş aralığında birçok oyuncunun bulunması, siyah-beyazlıların da bu futbolcular için çareler aramasına neden oldu.

U21 Ligi ’nin lağvedilmesinin ardından gençlerin çoğunluğunun A takımı dışında kalması, ağabeyleriyle birlikte takıma katılanların bir kısmının da elenecek olması karşısında, gençlerin ve kulübün geleceğini düşünen siyah-beyazlılar, bu konuda alternatifler üretti. Yapılan planlama doğrultusunda bazılarını satacak olan Kartal, kalan isimler konusunda öneriler sunacak.

Gençlerden kiralık olarak faydalanmayı düşünen kulüpten ilk 11 ’de belli sayıda oynatılma garantisi alacak. Bunun karşılığında kiralama bedeli bile almamayı göze alan Beşiktaş Yönetimi, bedava gönderecekleri için farklı bir madde koyduracak.

Öncelikli olarak U21 kadrosundaki futbolcularının oynayabilmesini sağlayacak olan yönetim, bedava gidenlerden ileride satılması durumunda bonservis bedelinin yüzde ellisini alacak. Bir taşla iki kuş vurmayı planlayan Beşiktaş Yönetimi, önümüzdeki haftadan itibaren bu konuda daha somut adımlar atacak.

Siyah-beyazlıların istikbal vaat eden isimleri arasında gösterilen Oğuzhan Aydoğan, Hazar Torunoğulları, Ege Atlan, Kartal Yılmaz ve Bülent Üçüncü gibi isimler için çeşitli kulüplerle temasa geçtikleri ifade edildi. (Skorer)

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Kapalı
Kapalı