Spor

Dev maç öncesi takım otobüsüne saldırı!

Dev maç öncesi takım otobüsüne saldırı!

Boca Juniors takım otobüsü River Plate taraftarlarının saldırısına uğradı. Atılan taşlar sonrasında otobüsün camları kırıldı. Olaylarda yetersiz kalan polisin attığı biber gazı, Boca Juniorslu oyuncularını etkiledi.

Boca ’dan Carlos Tevez ’in yanı sıra, Abila, Cardona, Almendra ve Sebastian Villa soyunma odasında kustu. Otobüsün taşlandığı sırada vücuduna cam parçaları isabet eden Pablo Perez hastaneye kaldırıldı. Maçın ertelenme ihtimali doğdu. Fakat Güney Amerika Futbol Federasyonu (CONMEBOL) maçın oynanması kararı aldı.

Boca Juniors’ın futbolcuları Pablo Perez ve Gonzalo Lamardo

‘BU TAMAMEN BİR FELAKET’

Boca Juniors genel sekreteri Cristian Gribaudo, “Oynamak istemeyen bazı oyuncularımız var. Bu tamamen bir felaket oldu. Oyuncularımız yaralandı. Conmebol’la konuşacağız” dedi.

Buna rağmen CONMEBOL yönetimi karşılaşmasının oynanması kararını verdi.

CONMEBOL’ün raporu ortaya çıktı!

CONMEBOL’ün yaşanan olayların ardından yazdığı rapor ortaya çıktı. Buna göre yapılan incelemeler sonucunda Bocalı futbolcuların kol ve bacaklarından yaralandığı, iki oyuncunun da gözünden yaralandığının iddia edildiği ancak bu iddiaların doğrulanamadığı ifade edildi. Raporda mücadelenin oynanmasına engel teşkil edecek herhangi bir sağlık sorununun olmadığı belirtildi.

 

 

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy