Spor

Trabzonspor’da tek gündem Jose Sosa!

Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun

Trabzonspor'da tek gündem Jose Sosa!

‘); $.dfp(71522022);

Trabzonspor yönetimi Jose Sosa’ya senelik 2 milyon Euro ’dan 2+1 yıllık yeni sözleşme teklif etti. Tecrübeli oyuncu ise 2.5 milyon Euro istiyor. Görüşmeler devam ediyor.

Bir yandan genç isimlerin takviyeleri ile geleceğin kadrosunu oluşturan Trabzonspor, diğer yandan takımın iskeletini de korumaya çalışıyor.

Anthony Nwakaeme ile sözleşme uzatan, Filip Novak ’la da nikah tazelemek için masaya oturmaya hazırlanan Bordo- Mavililer ’den, Sosa hamlesi geldi. Başkan Ahmet Ağaoğlu ve ekibi, takımı sahiplenen ve profesyonel tavırları ile takdir kazanan Arjantinli yıldızla da sözleşme yenileme kararı aldı.

‘En yüksek ücreti verelim ’

Karadeniz temsilcisi, senelik 3.2 milyon Euro ’luk (20.2 milyon TL) ücreti ile takımın en çok kazanan oyuncusu olan 34 yaşındaki yıldızla masaya oturdu. Yönetim, bir sene daha sözleşmesi bulunan Sosa ’ya, senelik 2 milyon Euro ’dan (12.6 milyon TL) 2+1 yıllık yeni anlaşma teklif etti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu ’nun, tecrübeli oyuncuyu, “Sen bu takımın kaptanısın. Yine en yüksek ücreti sana verelim ve 3 yıl daha bizimle kal” sözleri ile ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Sosa ’nın ise şu an için 700 bin Euro indirime gitmeyi kabul ettiği ve 2.5 milyon Euro (15.8 milyon TL) istediği belirtildi. Taraflar arasında pazarlıkların devam ettiği de gelen haberler arasında. (Fanatik)

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Kapalı
Kapalı