Spor

Transfer resmileşti! Burak’tan ilk açıklama

Transfer resmileşti! Burak'tan ilk açıklama

Trabzonspor ve Beşiktaş, gece saat 00:30 sularında KAP’a yaptıkları karşılıklı bildirimde Burak Yılmaz transferi için görüşmelere başlandığını duyurdu. Kısa süre içerisinde transferin sonuçlandığına dair bildirimlerin de yapılması bekleniyor. Beşiktaş, Burak Yılmaz için Trabzonspor’a 1 milyon euro civarında bonservis bedeli ödeyecek.

 

 

Beşiktaş ile her konuda anlaşan Burak Yılmaz ise Siyah-beyazlı takımın Antalya kampına gün içerisinde katılacak.

BURAK YILMAZ’DAN İLK AÇIKLAMA

Beşiktaş’ın yeni transferi Burak Yılmaz, sosyal medyadan transferini şu sözlerle duyurdu:

Hayat geriye doğru anlaşılır ama ileri doğru yaşanır. Ben de hayatı ileri doğru yaşamaya çalışırken hayat beni tekrar gönül verdiğim takımımla buluşturdu. İnanıyorum ki bu yeniden buluşmanın ileride bir gün geriye bakıp anlayacağımız güze ve anlamlı bir sebebi var. Ben şimdiden bu yeniden buluşmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum.
Benim yeniden Beşiktaş forması giymemi sağlayan başka Şenol Hocama ve bana inanan herkese teşekkür ederim. Bana olan güvene layık olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Büyük Beşiktaş taraftarının her bir ferdinin övgüsünü de eleştirisini de saygıyla karşılıyorum. Sadece bilmenizi isterim ki Beşiktaş formasını giydiğim an itibarıyla Beşiktaşlılığın tanımı olan tüm değerlerin ve Beşiktaşlı duruşunun sorumluluğunda olacak ve terimin son damlasına kadar Beşiktaş’ımız için mücadele edeceğim. Sevgi ve saygılarımla…

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy