Yaşam

İZMİT KÖRFEZİ’NDE ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİ YAPILIYOR

İZMİT KÖRFEZİ’NDE ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİ YAPILIYOR

22 – 23 Aralık 

“Değişimi Keşfet” teması ile Dünya Değişim Akademisi tarafından düzenlenen Farkındalık Festivali 22-23 Aralık haftasonunda İzmit Körfezinde yapılıyor. Etkinlikte 8 ayrı Değişim Sanatı programı uygulanmakta olup, pratik seanslara 400e yakın kişi katılıyor. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her köşesinden gelen katılımcıların yanısıra yurt dışından konuklar da var. Amerika, Japonya, Bulgaristan, Almanya, Fransa ve İspanya’dan gelenlere simultane çeviri de yapılmakta.  

Festivaldeki çalışmaları sunan Değişim Uzmanları’nın yaptıkları açıklamada: Bu Festivalde Korkuyu Aşma, Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Depresyondan Özgürleşme çalışmalarına ağırlık verileceğini belirttiler. “Yapılan teknikler, kişinin baskıladığı ve bu nedenle içinde biriken, böylece negatif düşünce ve davranış kalıplarına neden olan olumsuz enerjileri atmasını ve daha hafif ve mutlu bir hayat sürmesini sağlayacaktır. Günümüzde yaygın olan stres, gerginlik kaynaklı sorunların ve pek çok hastalığın hızlı ve rekabet dolu hayat şartları nedeniyle aşılamadığını, burada yapılan değişim çalışmalarıyla kişinin kendini tamamen yenileyeceğini, bu nedenle her ay hem Türkiye’nin çeşitli illerinde, hem de halka açık çalışmalarla herkese ulaşmaya çalıştıklarını ifade ettiler.  

“60’tan fazla değişim programı uygulanmakta. Aşk, Sağlıklı Cinsellik, Ebeveyn Olma, Affetme, Liderlik, Motivasyon, Zaman Yönetimi, Başarı, Özgüven, Cesaret, Güç, Sorumluluk gibi pek çok konuda kişinin birkaç seansta çözüm bulmasını sağlayan teknikler sunulmakta. Gönüllü çalışmalar da yapıyoruz, herkes ihtiyaç duyduğu konuda bize ulaşabilir” dediler. 

info@dunyadegisimakademisi.com

www.dunyadegisimakademisi.com

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy