Yaşam

KOCAELİ’DE ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİ BAŞLADI

KOCAELİ’DE ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİ BAŞLADI

Wellborn Hotel 

26 – 27 Ocak

 

“Değişim İle Yenilen!” teması ile organize edilen Farkındalık Festivali, 26-27 Ocak haftasonunda Kocaeli’de yapılıyor. Yerli yabancı 400 katılımcının çeşitli farkındalık çalışmalarına katılacağı etkinlikte 8 ayrı Değişim Sanatı programı yer alıyor. Farkındalık Festivaline yurtdışından özellikle Fransa’dan çok sayıda katılımcı olup ABD, Bulgaristan, Almanya, İspanya’dan gelenler de var ve simultane çeviri de yapılmakta. İzmit Körfezi manzarasında deniz kenarı bir mekanda gerçekleşen festivale büyük ilgi olduğu, organizasyonun şubat ayında da  yapılacağı açıklandı. 

Festivaldeki çalışmaları sunan Değişim Uzmanları yaptıkları  açıklamada: “Korkuyu Aşma, Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Depresyondan Özgürleşme üzerine Pratik seanslar yapılacak. Teknikler, kişinin baskıladığı ve bu nedenle içinde biriken, böylece negatif  düşünce ve davranış kalıplarına neden olan olumsuz enerjileri atmasını ve daha hafif ve mutlu bir hayat sürmesini amaçlıyor. Günümüzde yaygın olan  stres, gerginlik kaynaklı sorunların ve pek çok hastalık hızlı ve rekabet dolu hayat şartları nedeniyle aşılamıyor, burada yapılan değişim çalışmalarıyla kişinin kendini tamamen yenilemesi mümkün. Bu nedenle her ay hem Türkiye’nin çeşitli illerinde, hem de halka açık çalışmalarla herkese ulaşmaya  çalışıyoruz.  

Uluslararası Farkındalık Festivali’ni düzenleyen Dünya Değişim  Akademisi’nde 60’tan fazla değişim programı uygulanıyor. Zaman Yönetimi, Başarı, Özgüven, Cesaret, Güç, Ebeveyn Olma,  Affetme, Liderlik, Motivasyon, Aşk, Sağlıklı Cinsellik, Sorumluluk gibi pek çok konuda kişinin birkaç seansta çözüm bulmasını sağlayan teknikler sunuyoruz. Gönüllü çalışmalar da yapıyoruz, herkes bize ulaşabilir” dediler.  

info@dunyadegisimakademisi.com

www.dunyadegisimakademisi.com

Leave your vote

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yorumun nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Giriş Yap

Şifreni mi Unuttun ?

Henüz bir hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifreni mi Unuttun ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş Yap

Privacy Policy